Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Bad Pritt #134217 üzenetére

    Emlékszem egy időben havonta volt ebben a topikban egy komment változó személytől, ami azt ecsetelte, hogy milyen szar a mozi, hangoskodnak, mobiloznak, zabálnak, elég megmosolyogtató volt. Le kell szarni, valaki képes rá, valaki nem, ez olyan, mint egy fesztiválon, leöntenek sörrel, valaki balhézik, valaki leszarja és bulizik tovább. Biztos akkor is vannak suttyók, amikor én járok moziba, de soha nem veszem észre, mert nem érdekel.

    Hm, fura volt tőled ezeket a sorokat olvasni, általában nem jellemző rád az ilyen szemellenzős állásfoglalás. Pepitában el lehetne mondani persze, hogy "megmosolyogtató" az az igénytelenség amivel egyesek beülnek a moziba, de nem vezetne sehova és én nem is gondolom így, szimplán másképp viszonyulunk dolgokhoz.

    Egyszerűen nem tudnak elég pénzt elkérni a streaming jogaiért, mert szerencsétlen Netflix még nagyobb szarba kerülne pár ilyen film után, mint amiben most van.

    Milyen szarban van a Netflix? Le vagyok maradva...

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák