Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Miklós315 #129938 üzenetére

    szép hsz. ilyenkor ugrik mindig be nekem, hogy ez a hsz ér 0.1-et, míg mondjuk ez meg 1 egészet, a rang-elszámolásnál.... hibátlan

    a Jokerre reagálva valamit azért
    kár elvinni az egész társadalomkritiká-s sztorit meg azzal kapcsolatos bármiféle párhuzamosságokat a mi, a valós világunkra. ez a film, ahogy Joker és Gotham város is egy fikció. így az egész ottani, a filmben látott rendszer is fikció, annak működése is az, Wayne papa is az, így ott érvényesülhet ez a hirtelen anarchia kitörése, miért is ne.. párhuzamos világ a miénkkel, tényleg rengeteg mindenben hasonlít a 80's new york-ra -jah, még a yellow cab-ek is pont olyanok-, de mégsem ugyanaz. így, a magam részéről, ha nem is mindent, de nagyon sok mindent meg tudok bocsájtani azzal a címkével, hogy a rendező/író ezt így gondolta, hogy így legyen. ha egyébként jól van rendezve, viszi a nézőt magával és ugye tudom, hogy fikció helyszínen játszódik, nem szoktam ilyeneken görcsölni, hogy jajj de ez nem is így van igazából..
    két órába ugyan mit sűrítsenek még bele? még a karakter-re is kevés, nemhogy egy város társadalmi életének jobban bemutatásához, megértéséhez...

Új hozzászólás Aktív témák