Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoo123

    senior tag

    Tron Legacy 2010

    Szigorúan magánvélemény, kéretik nem megkövezni!!! :R

    Hát ez egy 3.5/10 film volt, szenvedtem de végignéztem csak hogy teljes képet kapjak róla az értékeléshez, íme:

    Sajnos nem nyűgözött le ez az alkotás,
    -Gyenge történet, -mondanivaló?, erkölcsi tanulság? végkifejlet?, bármi?!? párbeszédek sokszor röhejesek (szétpixelez, programok és felhasználók megszólítás, fénymotor, ISO-k, :( )
    -Gyenge/nemlétező akciójelenetek, sok a duma, kevés az akció, amit illet volna VIZUÁLISAN bemutatni (pl. hogyan irtja ki Clu az ISO-kat) azt Quorra elmeséli, hát köszönjük szépen, ez egy drámai pont lehetett volna, de csak kihagyott ziccer lett.
    -Látvány túl steril, nem sikerült megtölteni élettel, semmitmondó neoncsíkos motorozás az éjszakában, csillogó üvegpalotákban neoncsíkos bőrruhában ugrándozó bohócok, szétpixeleződő ellenfelek.

    -A hangok rendben voltak, DTS nagyon adja, de a zene nem az én stílusom, én jobban szeretem a hangszeres zenét (ide nyilván az kevésbé illett volna).

    Az eredeti 1982-es alkotást még megértem, akkor még a számítógépek meg a programozás az átlagember számára olyan megfoghatatlan, elvont "misztikus" dolog volt, de 2010-ben ez már sajnos röhejes.

    Nem akarok senkit megbántani, akinek tetszik hát legyen, ez az ÉN véleményem.

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    ''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

Új hozzászólás Aktív témák