Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz D1Rect #12309 üzenetére

    Mivel trilane enemyről volt szó, így aligha lesz a meccs elején az a célod hogy megnyerd a lanet, inkább az hogy ne bukd el, és figyelembe véve azt hogy safe/mid ilyenkor freefarmol ha értelmes játékos ül a poszton, akkor tényleg csak annyi a dolgod hogy teret csinálj azzal hogy nem halsz, a többi meló a supportok dolga. Ha az enemy supportok eltünnek értelemszerűen bártabb lesz az ember és kimozdul offlanen, de ha ez egy smoke és visszafordulnak rád/dewardolták a scoutwardod, alig ha menekülsz meg egy tideval vagy clockal 4-5 másodperces stunlockok vagy 50% slow 2sec stunnok társaságában, ellenben slark/mira disjointoljak/kikerulik ezeket leappal es megy minden tovabb, supportoknak meg csak a manaja fogy és az értékük csökken azzal hogy ülnek mint a nyomorékok a lanen. Legalábbis számomra valahogy mindig így néz ki a játék ha triviális a trilane az enemy részéről, és offlanezésre kerül a sor. Persze mikor mit, ha nincs egy deka stun/initiate se support/carry(safe-mid) oldalrol ami azert oreg hiba draftolasnal, akkor egyértelműen kell az a clock/tide.

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák