Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • allein

    addikt

    válasz ginola #58762 üzenetére

    Nem tudom, win10-es topikban olvastam. Azt nem tudom, hogyan tudja szétbarmolni de arra emlékszem, hogy volt ilyen jellegű hozzászólás is :K

    (#58759) Mákos7észta - nekem volt olyan 6440-em amiben zsír új Samsung msata volt és jelenleg melóban egy olyan 6640-em van amiben sata 3 2.5" ssd van. Az elsőben i7 cpu volt, 8 GB ram, másodikban i5 8 GB ram.

    Valamiért kicsit lassúbbnak éreztem az msata-s 6440-et, nem tudom. Valamiért kicsit idegenkedem az msata-tól annak ellenére, hogy gyárilag a 6440-et meg lehet vásárolni msata-val.

    Inkább akkor az 5470, abba tudsz rakni m.2 2280-as nvme pci ssd-t ami hasít, én is így nyomom éppen :C
    Nyilván nem minden az SSD, de nem mindegy azért :U én ilyen SSD bu@i vagyok :DDD

    Képernyőről nem tudok mit mondani, 6440-em mindkettő HD+-os volt, az 5470 pedig FHD. Tesztelni nem tesztelgettem, cpu throttling-ról megint nem tudok mit mondani. Én munkám nem igényel sok kraftot :N

    (#58764) ginola - kérdezz utána te is a win10-es topikban, kíváncsi vagyok milyen választ kapsz :U

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

Új hozzászólás Aktív témák