Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsMarc

    tag

    Sziasztok!

    Egy hozzáértő véleményre lenne most szükségem, ugyanis nem sikerült sehonnan sem ez ügyben biztos választ kapnom.

    A tényállás a következő.

    Van egy Dell E5530 Latitude laptopom, amihez szeretnék venni egy külső monitort. Kinéztem egy Dell U2715H WQHD-t ([link]) viszont az üzletben is kipróbáltam a laptopommal, nem tudom kihasználni a képernyő maximális felbontását. Az Úriember azt mondta benn, hogy dokkolóval lehetséges, hogy mindez sikerülne.

    A másik üzletben, ahol viszont a dokkolót vettem volna lebeszéltek róla, miszerint esélytelen, hogy a dokkolóra rákötött Latitude ki tudná hozni a maximumot a WQHD monitorból, hiszen semmi összefüggés nincs a kettő között. Állítása szerint ez egy hardveres probléma.

    Kérdéseim a következők lennének, mielőtt megvenném a dokkolót.

    Azzal ki tudnám hozni a 2560*1440-es vagy valami vállalható felbontást a WQHD monitorból, amiért érdemes lehet mindkettőt megvenni vagy nincs köze hozzá a dokkolónak? Ha jól emlékszem anélkül a laptopom valami X*1080-at tudott kihozni belőle.
    Ha megoldja ezt a kérdést a dokkoló, melyiket érdemes vennem a kettő közül?

    1) [link]

    2) [link]

    A 2.-nál mit jelent az E-port plus? És azon kívül, hogy 3.0 USB van benne, mivel jobb, mint az első?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák