Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mpetyahun #18594 üzenetére

    Neki 502-es van, azt is vedd figyelembe. Abban már SaB core i van, 32nm-es, az 501-ben 45nm-es. előbbiven van igp és lekapcsolható a külső vga ha nem kell, utóbbiban nincs és többet is fogyaszt*, ergo jobban melegszik, hangosabb a gép. Amit én ajánlanék munkára, mindenképp matt kijelzős gép, vostro 3550 v lattitude e5520. Az alap verziók 180k-tól indulnak SaB i3-mal és HD3000-es integrálttal. Mind2 gép alu v fém borítású, a vostro 3 év nbd garos, a lattitude 4! Bár utóbbiból 1-2 modellre 3 év gart írnak. Extraként mind2 gépben van billentyűzet háttér megvilágítás modelltől függően. Egyik kollega vett a napokban egy ilyet, bár nincs kiírva, de ujjlenyomatolvasó is van rajta, trackpoint és több soros egérgombok. Ugye ez fHD-s, ha CAD-ezel jól jöhet. Inspiront felejtsd el ha tényleg munkára kell, 1részt nem erős hw-hez van kitalálva, másrészt szitkozódni fogsz gépelés közben, átlag user szempontból jó a bill, de ha komolyabban gépelnél rajta mindig kimarad 1-2 betű, meg mindenhol gyűjti az ujjlenyomatot a fényes műanyag. Úgy tudom a lattitude hangzása is igen jó, de még nem hallottam. ebből a szempontból jobb az xps, de nálad sztem a többi összetevő a lényeg.

    szerk: * Ez az i7-esekre vonatkozik, abból volt az előző generáció 45nm-es és nem tartalmaztak emiatt igp-t. i3 és i5 a régebbiből is 32 volt igp-vel, de az újabbak kevesebbet esznek és sokkal erősebb a bennük levő igp.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák