Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi095HUN

    aktív tag

    Üdv Mindenkinek! :R
    Szeretnék Windows 10-et telepiteni a gépemre, azonban van egy-két olyan dolog amiatt nem tudok bele kezdeni, és lehet nem is fog menni. Upgrade-elni szeretném a rendszert Win7 ult.-ról Win10 Pro-ra, ha lehet.

    Először is a gépem:
    Intel Core 2 Duo E6300 CPU
    Ati Radeon HD 4770 512mb [Igen tudom hogy nem 4650 de nem él az én kártyám topikja.]
    4GB Ram
    És most Win7

    A Problémám pedig a következő: Az AMD Oldalán csak Windows 8 64bit-es driver-van ehhez a videókártyához. Windows 10-hez pedig egy a Win10 általal fog felrakni egy bizonyos verziójú drivert, amiben hála istennek elvileg Catalyst sincsen, nekem pedig 1920X1080-as a monitorom, ezért lehett hogy - fekete keret lenne a képernyőn Win10-el.
    Namost énnem tudom, hogy netán valaki próbálta-e már a Windows 10-et felrakni Ati Radeon HD 4xxx-es szériából, ráadásul 1920x1080-as monitorral, kiváncsi volnék hogy volt-e neki fekete keret, tudott-e minecraftozni, vagy akármi mással játszani úgy mint Windows 7-en, ja és hogyan tudnék akkor CCC-t varázsolni rá egyáltalán?! Vagy ha nem is kell, akkor csak müködjön normálisan :U :U
    Előre is Nagyon Köszönöm a tippeket! :K

Új hozzászólás Aktív témák