Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siege5

    aktív tag

    Sziasztok!

    Hozzátok folyamodom hátha van aki jobban jártas a dologban és találkozott már ilyesmivel.
    Van egy kb 4 éves konfigom, alap felhasználói dolgokra volt eddig használva netezés skype néhány böngészős játék, semmi terhelés.
    Ebben a konfigban van egy geforce gtx 570-es kari, ami ma reggel gondolt egyet és fagyasztotta a win 7-et rajta.
    Újraindulás után a winnek láthatóan semmi baja nem volt, a felbontást vette vissza 1600-asra az 1920-ról (egyébként maga a rendszer felismeri a karit és a típusát is..
    Ezután persze rögtön gondoltam hogy valami videókari gond lehet, eszközkezelő 43-as hibakódra hivatkozik.
    Ennek megfelelően próbáltam a drivert frissíteni, leszedni újraindulás után újratelepíteni, régebbi verziót feltenni, windowst újratelepíteni külön partíción is.
    Sőt megnéztem rendesen csatlakozik-e kicsit meg is takarítottam hátha, de sajnos eddig egyik sem váltotta be a hozzá főzött reményeket.
    Esetleg ha valaki találkozott hasonlóval és tudna nekem támpontot adni, szívesen venném és persze előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák