Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V3G3TA

    csendes tag

    Szerbusztok !!

    Kellene egy kis segítség vetten egy ilyen lapot Gigabyte GA-N650SLI-DS4L(rev.1.0), mondjuk túlzás hogy vettem majd hogy nem hozzám vágták és gondoltam össze rakom második gépnek az itthon hevert eladatlan mindenféle P4-es cuccokból.

    Na a gond 2 rétegű az egyik hogy a le írása alapján 64-bit ready de a win 7\64 KB 2 óra alatt települt miből 40 percet csak ált a Telepítő indulása címszónál a számítógép feltérképezése előtt .

    majd el indult kb ugyan csak 30-perc után az 1%-ról fel ugrott 66-ra és be fejezte !!

    Első inditás okés azonban 1-ből be jelzett a win7 felügyeleti központja hogy azonnal nyomassak mem testet mert valami gond van ??? Nem vágom ugyanis dobozos 4 X 2GB Geil Black Dragon van benne ???

    De a fő gondomat és mondjuk az alaplap lényegét alkotó fungció valahol hibádzik vagy valamit állítanom kéne még ???

    Mert sehogy sem tudom SLI-ben életre kelteni az egyforma még sorozat számában is egymást követö 2 X 8800gts-t ??? Pedig mindent az alaplapi papirk szerint csináltam a tápom 600w-os Sli híd van az alaplap pedig át jumperelve a gyári 1X16 PCI Expressz-röl 2X8PCI Expressz-re ?????

    PLS :O :F :F :W :W :W :W Help :O :O

Új hozzászólás Aktív témák