Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Itt is megkérdem: mi ez a 1151 lapok / CPU körüli mizéria DDR3 fronton? :F
    Mindenki mondja, hogy 1151 legyen, ha már váltok 1155-ről. Ok, de akkor memória is bukik. Nem, mondják sokan. Oké, erre én, keresek, és találok combo lapot. Tetszik, minden rajta van, volt már régebben is combo lapom. Amúgy ez az: b150m Aztán nézem a CPU/Memory support részt, minden oké, amit kinéztem CPU rendben van, és a mostani memóriák is benne vannak a listában. Aztán nézem Intel oldalát, konkrétan a CPU okán, ott meg azt írja, hogy nuku sima DDR3, csak DDR4 vagy DDR3L. Most akkor mi a retek van?
    Tényleg nem értem én ezt. Aztán meg írják szakértők, hogy: "Az 1,5V-os DDR3 károsítja a processzor memóriavezérlőjét."
    Most akkor mi a bánat van? Jó vagy nem jó, támogatja, az alaplap, de Intel meg nem?

    Szerintem nem érdekel lassan, és veszek egy használt i7 3770-t. És pont nem érdekel a platform...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák