Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belnir

    csendes tag

    Sziasztok!
    Napok óta szenvedek a problémával, vagyis inkább másfél éve, de most nagyon sürgető lett a kérdés.
    Adott egy teljesen új, nullkilométeres gép:

    Alaplap: Asus H81M-PLUS
    CPU: Intel i3-4150
    RAM: Crucial 8Gb 1600 MHz

    Összeraktam, el is indult gyönyörűen, UEFI szuper, Win7 Ultimate 64bit szaladgál vígan. Minden alaplapi driver és az Intel HD Grafikus drivere is fent van. A legfrissebbek. Az alaplapon VGA, DVI és HDMI kimenet is van. Mivel egy 24"-os tv-t használok monitornak, gondoltam bedugom a VGA-t is és a DVI-t is. Amíg nem volt fent az Intel HD graf vezérlő illesztőprogram, addig mindkét kimeneten lökte az infót a lap, azonban az illesztőprogram feltelepítése után a win7 grafikus felületéig minden rendben megy, majd átvált csak és kizárólag VGA-ra. Leszedtem az Intel driverét, majd ismételten megjelent a DVI kimeneten is a jel. Ismét feltelepítettem, és a win alatt ismét nem ment a DVI kimenet. Próbáltam azt is, hogy csak a DVI van bedugva, boot alatt fasza, de a win alatt ismét nincs jel.

    Kerestem mindenhol a rohadt beállítást, de sehol sem találtam. Google-t is segítségül hívtam, de valamit rosszul csinálhatok, mert az eredmény nulla.

    Pls, help!

    Intel G4560, AsRock B150M-HDS, 8Gb RAM

Új hozzászólás Aktív témák