Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Octi

    aktív tag

    válasz Pubszon #1145 üzenetére

    Ezt ithol is meg tudom nézni.

    És nem győzött meg? Akkor ott még alakitani kéne a rendszeren :D

    Az összes Sony tud 4x25 watt RMS-t csak mint írtam a torzulása olyankor nagy, de akkor is RMS teljesítmény.

    És mindezt az RMS teljesitményt mi bizonyitja (már a sony-s marketingen kivül)? Láttál már hivatalos mérési jegyzőkönyvet egy darabról is?

    Ha láttál már olyan erősitőt ami VALÓS 4x25W-ot tud, akkor áruld el nekem, hogy ugyan ezt a technikát hova sűritik be egy fejegységbe (ráadásul az összesbe) :F
    Akkor a 23e HUF-os fejben benne van egy 4x25w RMS-t tudó erősitő. Ki a franc venne külön teljesitmény erősitőt. Ja, és akkor ennek a nagy cégnek bele fér a költségvetésébe ilyen technikát rakni a fejegységeibe? Hova tovább, mi a francnak gyárt ugyan ilyen teljesitményű erősitőket, ha minden fejegységében ugyan ez benne van?

    Javaslok neked valamit: Ugyan ezt a megállapitásodat ird be légyszi az index autóhifi topicjába. Na ott igazi nagyágyúk forgolódnak. Kiváncsi lennék a véleményükre :D

    Egyébként , mindegy. Ez egy meddő vita.

    Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Új hozzászólás Aktív témák