Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    Köszi, kiszedtem a képet :R

    A fagyások - szerencsére az utóbbi időben ritkábban - amikor előjöttek, attól majdnem idegbajt kaptam. Azért, mert ez nem egy építsd magad gép, hanem egy nem is akármilyen márka által összeállított laptop!

    Amire nem jöttem még teljesen rá az az alvó mód. Néha lemegy teljesen alvóba, máskor meg Modern készenléti állapotban marad. Ha az RGB led pirosan villog, akkor alszik, de van olyan is, hogy egyáltalán nem világít (pl manuális alvásnál).

    Anno azért tettem fel a Windows 11-et, mert egyből felajánlotta, és mert úgy voltam vele, hogy 7700K-n is használtam... meg új gép, korszerű erős, támogatott CPU-val... a MyASUS csak azért volt nekem érzékeny pont, mert ott egyből láttam milyen frissítések vannak. Amiket mindig fel is raktam. Most meg innen nézegetem :D

    https://rog.asus.com/hu/laptops/rog-strix/2021-rog-strix-g17-series/helpdesk_download

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák