Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SimonJanos

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem találok semmi applikációt, gyors megoldást arra, hogyan tudnám a "Képernyőzár kiválasztása"-t gyorsan, egy (két) kattintással elérni!
    Hátha Ti tudtok segíteni.
    Ti. mintha ez senkinek sem lenne probléma: szerintem / nekem fontos lenne gyorsan eljutni a menübe: otthon (irodában) legyen csak húzás, "kint" viszont már más (pl. PIN) képernyő feloldás. Nekem ehhez 7 (!) művelet kell:
    (0. képernyőzár feloldás) 1. "lehúzás" 2. Beállítások ikon 3. Eszköz (menü) 4. Képernyő lezárása 5. Képernyőzár 6. és itt kiválasztani!

    (Nem, nincs ujjlenyomat olvasóm!)

    Olyan megoldás kellene mint régebben egy, amivel az akksit kímélőbb GSM módba lehetett váltani: akkor volt egy kisméretű app, amivel gyorsan elértem a menüt (most már ehhez ugye elég a "Mobil int. kap."-t hosszan nyomni).
    Most csak mindenféle más megoldást, helyettesítő képernyőlezárót találok. :( Nekem elég a gyári!

    Jelezzétek ha tudok vmi egyszerű (!) megoldást.
    Automatizálás, stb. nem érdekel. Tudom, megoldható hogy pl. kimegyek és a beállított WiFi jelet elhagyva beálljon pl. a PIN biztonság, de mint írtam, egyszerű megoldást keresek...

    Előre is köszi!

    J.

    [ Szerkesztve ]

    stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

Új hozzászólás Aktív témák