Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J0hn

    csendes tag

    válasz Pelican #22688 üzenetére

    Igen, elég fura ez a verzió. Próbáltam felrakni ha jól emlékszem rv112-est, de azt nem engedte,mert azt írta,hogy ami fenn van az újabb. Dátum szerint kb 6 nappal későbbi az én fw-m,mert még azt is kiírta.
    Amúgy egy francia oldalon is erről az fw-ről írnak:
    https://www.dealabs.com/forums/le-bar/le-laboratoire-high-tech--informatique/tuto-installation-androidtv-sur-box-android-mini-m8s-ii-4k/30562?page=20

    Mintha beelink-el lenne azonos.
    Honnan tudom letölteni a legújabb fw-t?Én csak az 1.12-ig jutottam.

    @Csicsóka
    @csubyy
    Teszteltem picit a boxot, megpróbáltam kábellal, de ugyanaz a helyzet. Egy idő után megszakad a kapcsolat.
    Ha bemegyek a librelec beállításokba akkor azt írja,hogy online, közbe pedig nem is.
    Ha pl indítok egy movieshark-ot és kiválasztom a filmek menüben a legfrissebbet,vagy bármelyik almappát,ahol már listázni kéne a filmeket,akkor hibát ír ki.Vagyis nincs kapcsolat. Ilyenkor ki-be kapcsolás (akár wifi akár kábel) és utána minden jó megint.
    Androidon nem vagyok 100% biztos,hogy nem működik.Ott nem kell újra csatlakoznom sosem.Viszont a nagyon keveset van használva az android.

    Lehet,hogy kifogtam egy hibásat?Mert ezen a jelerősítő sem fog segíteni gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák