Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz apa111 #4779 üzenetére

    Miért lennék a saját zsebem ellensége? Csupán próbálom összetetten nézni a dolgokat. Ez a téma egyáltalán nem olyan, mint a seprűpiac, ahová XY Bt. seprűket gyárt 2 alkalmazottal, egyik nap kevesebbet, másik nap kicsit többet.
    Kérdezd meg a bankokat is, mitől az árfolyamingadozás, a jegybanki alapkamat ingadozása, stb...
    Miért, a mobil piac szerinted hanyatlik? Szerintem a felhasznált félvezetők mennyisége hatványozottan növekszik.
    Sokan a feneküket a földhöz vagdosva hisztiznek, hogy már pediglen nekik olcsó ram, meg ssd kell, meg a köcsög gyártók csak és kizárólag a vevőikkel akarnak kicseszni...
    Nekem meg 5db szám kellene, ami a múlt héten semmit sem ért, ma pedig a lottó ötöst...

    (#4781) hobizoli, ezt miért kérdezed? :)
    A válasz egyébként inkább kíván gazdasági, mintsem IT ismereteket. :)
    Nem siratom a gyártókat és belegondoltam, abba, amit írtál, de:
    1, miért kell más (gyártók) zsebében turkálni? Vagy nekünk (ügyfeleknek) lehet, de a gyártó csessze meg, ha a mi zsebünkben turkál (azaz a kereslet-kínálathoz igazítja az árakat/magyarul annyiért adja, amennyiért még megveszik az emberek/)? Gondolom te sem örülnél, ha a fizetésedből levonnának annyit, hogy még épp meg tudj élni. Elvégre minek neked több pénz a megélhetésen felül?
    2, ha kell a termék, megveszed, ha nem, nem. Nincs senki kötelezve, hogy ne DDR2-t használjon mégis sokan hisztiznek, hogy a gyártók miért keresnek annyit, amennyit? Csak! Mert ők a gyártók.
    Ez a hiszti, ami a legjobban zavar.

    (#4778) Ishikoro, szép cuccok! :)

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák