Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ClintEastwoo

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék tőletek. Van egy XFX RX480 8GB GTR XXX kártyám, amit január környékén vettem használtan.

    Bányász kártya volt, de elvileg kímélő, kontrollált körülméynek között. Az eladóra nem volt negatív értékelés.
    Vásárlás után az egészet kitisztítottam allkohollal, és újrapasztáztam (először csináltam ilyet, de nem hiszem hogy nagyon elrontottam volna). Abban az időben pár napot vagy hetet játszottam egy 2007-es játékkal (The Witcher) max grafon, szerintem be se kapcsolt a hűtés, vagy nagyon halk volt, de egy 12 éves játéktól nem is vártam nagyobb izzasztást. Viszont kb 2 hete újra elővettem ezt a játékot és a végjáték eléggé megizzasztotta a kártyát. Azt elfelejtettem megemlíteni hogy a vásárlás óta eltelt időszakban 95%-ban csak böngészés ment, semmi játék.

    Lényeg a lényeg tegnap felraktam a Wicher 2-t (2011), ultra beállításokon játszottam kb fél órát, a kártya azt hittem hogy felrobban. Mint egy hajszárító olyan hangja volt. Kezdek aggódni, hogy minden rendben van-e, szerintem nem kellene max rpm-en menni a hűtésnek, vagy nem kellene hogy ennyire brutálisan hangos legyen. Csatoltam 2 screenshotot, hátha segít.

    Tudom orvosolni valahogy a problémát? Ventillátor csere vagy bioscsere vagy bármi?
    Legfrissebb driver van fent, a ház szellőzése jó, a körülötte lévő konfig i7 4771, 16GB ddr3, xfx pro 550W táp.

    [GPU-Z ÁTLAG]
    [GPU-Z MAXIMUM]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák