Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz frescho #50680 üzenetére

    Nem tudom miert nem jutott eszembe megnezni az idogepben. Talan az ini.hu miatt vegulis az csak egy atiranyitas volt. Jo, hogy igy is mukodik a dolog :)

    Ilyen baratnoket en is gyujtogetnek, nem csodalom, hogy feltunk az oldalbordanak ;]

    Anno az akkori szomszedunk, kb 20 eve amikor Cyrix pr200-as konfigom volt, atjart neha gammazni a Cramageddonnal. Lattam, hogy elvezi, rohogtunk mint az allat. Evek mulva is emlegette a muuuuu meg egyebb hulyesegeket (tehenek hangaj). O idosebb volt akkor hazas stb talan olyan 30 kornyeken.

    Akkor neki egy 386-osa volt es nem mert maganak jobb gepet venni, mert otthon "nem ertenek meg". Egy olyat mint ami nekem akkor volt siman megengedhetet volna maganak. Ez egy masik szelsoseg persze de bakker akkor vegulis mi a poen az egeszben ha ennyit sem mersz meglepni.

    Ez csak ugy eszembejutott most. Persze mi mar az ellenkezojet kepviselhetjuk :). Mondjuk nekem szerencsem van, kocka a leany is, korai 80-as evek vegen, 90-es elejen meg egymas ellen WOW-oztunk :)

    Mikor let ra lehetoseg, hogy megvegyem azt az adag retro jatekot amikrol kepet is dobtam fel ide - mondtam neki, hogy van de torom a fejem rajta mert sok love egyszerre, viszont igy levadaszni egyenkent oket az kb lehetetelen. Nem eri meg a rafoditott idot. vegere se ertem mar mondta, hogy vedd meg! Ki vagyok en ahhoz, hogy vitatkozak ugye :D

    Amikor SNES-hez meg vettem everdrive-ot, MK3 Ultimate-val leultunk jatszani egy kicsit tesztkent. Gondoltam majd jol lezuzom, nem tartott sokaig az oromom :D

    Mindenkinek

    PC Guru OldMan Cikkek, hardverekrol, Pc Tuningrol stb 1996 - 2004-ig. Segithet beloni idoben is a dolgokat meg par erdekesseg is akadhat bennuk :) - [link]

    A forumot is erdemes lehet megnezni, nem tudom meddig van mentes rola, de PII kornyekerol indul benne a matekozas :) [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák