Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M0ng00se

    őstag

    LOGOUT blog

    Igen, megcsúsztam az idővel xD
    Összerakódott a szék, teljesen fájdalom mentem volt. kb fél órája használom úgyhogy túl sok infot egyelőre nem tudok mondani.
    Nem nyekereg ez egyelőre jó jel xD jelenleg a 13000%-os poliészter gatyómban ülök rajta és még nem forrt fel az alsó felem szóval az is jó pont. Kicsit keménynek tűnik, ez nem pozitív vagy negatív hanem tény. Valaki kérdezte az allját nem tudom már ki, műanyagból van de masszívnak tűnik. (persze az idő eldönti) 185cm magas vagyok, a szék felső kivágása kicsit kényelmetlen helyen van. Igazából semmi olyan nincs amit ne lehetne megszokni. Kartámaszokat könnyen lehet beállítani, ahogyan a háttámla dőlését is. Én nemhiszem hogy használni fogom a deréktámaszt, vagy a fejpárnát de jó dolog hogy van. Szerintem egyelőre ennyi még talán a designról lehetne szó. Én a teljes feketét vettem, teljesen rendben van szeretem a letisztult dolgokat. Ennyit tudtam írni első élményeknek :B
    szerk: műanyag a textil és nagyon félek hogy statikusan feltöltődöm és megráz, ez az mikor kicsomagoltam a zacsijából megtörtént xD

    [ Szerkesztve ]

    V6

Új hozzászólás Aktív témák