Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Danecay #39260 üzenetére

    Igen köszi, azt a 35 öset pedál nélkül láttam. A szegedi azért tetszett mert el tudtam volna menni érte. Vaterán elutalok 5-10 ezer forintot megbízható eladónak akin látszik, hogy pörög de ph!n nem. Garancia mindenképp kellene így kezdek is leszokni a használt nézegetésről. Szegedre olyan 5ezerért megyek az 62 vs 82 az új. Hajlok inkább az újra. Azon túl meg a G29 re inkább. A saitek r440emnek volt olyan hangja, hogy attól csak csendesebb lehet bármi ami frissebb technika, mert abban egyenesfogazású kerekek voltak. Viszont annak a kefés motor lett a végzete valszeg, a szíjas T150nek meg az, hogy idővel elérik benne. A kefés motor egyáltóhelyében nem megy tönkre ha nem használom. Viszont a G29 sokkal jobban el van látva gombokkal tekerő stb. Meg a fogása is rohadt jó lehet, a T150 ehhez képest eléggé aszkétás :-) A formaautós vonalat a régi kormány 180 foka miatt hanyagolnom kellett, lehet belekóstolnánk abba is, elvégre nézni csak F1et nézek. Nézegetem a G29 eket itt aprón 80 1 év garral... Inkább 2év akkor boltból. Most lesegetem az árakat minden nap minden webshopban, ha elkezdene alakulni lefelé még egy kicsit, hogy beférjen a 82re feltolt lélektani határba az jó lenne... Vagy egy garis jó állapotú használt a közelben.. köszi eddigieket nektek!

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák