Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz DonMedve #8017 üzenetére

    Én ezt a firmware frissítgetős dolgot amibe most te is fejest ugrottál, én még az LG Arena idejében űztem, heti rendszerességgel. Iszonyat sok fw jött ki rá, azonos jelzéssel csak ország és ország fw-i között is nem kis eltérés volt. Szinte nem is használtam a telefont mert non-stop a firmwareket próbálgattam. Utána jött az I8910 amivel szintén ebbe a hibába estem bár itt nem volt sok próbálkozás, majd az Omnia 2 amivel szintén. Azt hozzáteszem, hogy mindegyik teló esetében azért eröltettem a frissítést, mert voltak "szarvas" hibák amiket reméltem hogy javítani fognak, de egyik esetben se történt változás. Bár sokszor "elkapott a gépszíj", és ha kellett ha nem frissítettem. Talán LG Arena-nál a vége felé (tavaly májustól októberig tartó időszak) voltak olyan fw-ek amikkel már minden szempontból jobb volt a teló. Ezek után viszont azt mondtam nem fogok frissítgetni, és kísérletezni pláne ha elégedett vagyok. És most elégedett vagyok. :DDD
    Persze ha lesz hivatalos frissítés ősszel (bada 1.1), arra azonnal frissíteni fogok. :K

    Varszegig:

    A karakterkódolás miatt nem használok ékezeteket. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák