Hirdetés

Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz m3ss #39841 üzenetére

    Picit eltévedtél. Nem azért tudsz gyorsan állítani bármit, mert van felső kijelződ, hanem azért, mert van két tárcsád, meg egy rakás dedikált gombod. Amikor nézed a méhecskét, és akasz állítani, a leggyorsabb az, ha el sem emeled a szemedtől, hanem lenyomod a megfelelő gombot és/vagy elcsavarod a megfelelő tárcsát, miközben a keresőben már látod is, hogy mit változtattál. Ha a kereső erre nem jó, ennél egy picit lassabb megoldás, ha kb. 10 cm-re elemeled a szemdtől, és az lcd-n megnézed gyorsan nagyban, hogy melyek a beállítások. Ennél lassabb, ha el kell emelni a szemedtől, és el is kell fordítani, vagy le kell tenni ahhoz, hogy a felső kijelzőt megnézd...

    Szvsz a felső kijelző jó, de önmagában ettől a gép még nem lesz gyorsabb, kezelhetőbb. A plusz tárcsa és a sok gomb számít inkább (meg persze ekkor már a felső kijelző is, de ez az előbbiek nélkül nem nagy előny).

    Necro: ja, ezért cseréltem ki a nyakpántot is, mert szeretem reklámozni azt, akinek egy csomót fizetek amúgy is...

    Szerk.: Ahogy azt Forceberg írja...

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Aktív témák