Hirdetés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    JohnyBlue: Az előző képek kézzel, iso400on készültek(nem volt túl sok fény), az hogy néha miért vált autora azt még nem sikerült megfejtenem... Időnként átrakja, ahogy az időzített/single shotot is, nem jöttem még rá a miértjére. mindegy, igyekeztem amíg nem fogy el minden természetes fény; lényeg hogy a rendes fókuszálásnál kissé mögé lő...
    De tegnap azzal riogattatok hogy tökéletes sose lesz, nem érdemes állítatni...
    A saját routerem a tárhely, az ingyenesen a 200mega elés sűrűn elfogy, oda nem nagyon pakolok.

    aleister: Érdekel a kupon, meghálálnám mondjuk egy hot shoe spirit level cover protectorral :D . Szűkítem is kell a sort, mert most a grip mellet (29.99) van egy IR Remote Control for Nikon 3.69, Camera Protector Case f Nikon 2.13, GADEN Quick Shoulder Belt Strap for DSLR Camera w/ Connect Base 5.33, Photo Studio 50cm 19" Light Tent Cube Softbox with 4 Backdrops 12.66, 32" 80cm 5-in-1 Collapsible Studio Reflector w/ Carring Bag 6.66, 12" 2in1 Lens-Mount Light Reflector Silver / Gold 6.88,Flash Diffuser and Reflector 5 lappal 5.33, Meike FC100 LED Macro Ring Flash Light 35.96 a listán, és ebből durván takarítanom kell a rendelés előtt, de aludnom kell rá hogy mi kell és mi az ami nem annyira :B

    Séta közben: Alapból békés állat a 18-105, de ha sétálok és lefele lóg, akkor lassan kicsúszik az obi. Tudom, tekerjem ki maxra és nem fog kicsúszni... (ez ma próbálgattam amikor azon filóztam mennyira lenne jó nekem az a pánt - a zsebgéphez túrára egyébként még jobb is :) )

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák