Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • sssent

    senior tag

    válasz hanee #6029 üzenetére

    "Egy weboldalon találtam, valamilyen hivatalos statisztikai adat. Bocsánat, de nem jegyeztem meg pontosan honnan."
    Én elhiszem, hogy ezt találtad, csak a "hivatalos" szóban nem hiszek. Még akkor sem, ha oda volt írva. Ha az acer CEO-ja súgta a füledbe, az más.

    Szvsz ha azt mondanád egy átlag vásárlónak, hogy csak minden tizedik rossz, már attól is elszörnyűlködne (és venne gyorsan egy olcsó FUSI-t). Mivel ezek a gépek jellemzően kiskereken keresztül egyéni felhasználókhoz kerülnek, így simán lehetne a statisztika akár 30%-nál rosszabb is. A vásárlók túlnyomó többsége egész egyszerűen nem tud erről, mert az acer nem adja ki az infót! Ezeknek a fórumoknak az információterjesztési képességeivel kapcsolatban pedig ne legyenek illúzióid, a laptopvásárlók nagyrésze valószínűleg azt sem tudja, hogy a ph! egyáltalán létezik.
    Amúgy tippelj, hogy vajon a vállalatok többszázas flottabeszerzései során miért gyakoribbak a 400K-s hp-k, thinkpadek, mint a 200K-s azonos teljesítményű acerek (vagy fusik, vagy akármik). Nem azért, mert a cégek ilyenkor egy pillanatra megszűnnek profitorientáltnak lenni.

Aktív témák