Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • apuc

    őstag

    válasz hejesírásó #40016 üzenetére

    Szvsz újat ennyiért nem igen kapsz jót- használtat nagyon jól megnézve, esetleg szakemberrel. :)

    Én így csinálnám, de inkább venném áruhitelre, pl egy Lenovo G550L-2 119 k-ért Win7- el :DDD

    Tudom persze hogy sokan visítófrászt kapnak ha azt olvassák áruhitel- pedíg egy 0%- os THM (ha a noti ettől nem drágább mint pl. most a Photo Hall- nál, ahol a fent leírt Lenovo pl. 139k- tehát a 0%-os hitelnél ők az alapárra raktak 20k-et, így persze nem éri meg- vagyis még adnak egy max 3 ezret érő táskát, bocsánat "ajándékba"..
    Így már csak 17 ezerrel több mint szinte mindenhol - pl.Office Depo, Média- ahol belefuthatsz ilyen hitelbe, :) ;]
    Mert ugye hiába veszed netes kisebb cégtől mondjuk 5-10 ezerrel olcsóbban, ott nincs hitellehetőség
    Azt is tudom hogy sokan azért nem szeretik az áruhitelt 0%-os THM-re (ahol ugye egy 100 ezres notit 10 részletes törlesztés választásánal havi 10 ezrével perkálod, azt slussz)mert nem kapnak. ;]
    Vagy nem szeretnek tartozni- bár ez a fajta tartozás mondjuk ha egy éves a hitel még +6-7% árengedményt jelent - infláció, betétkamat,stb miatt..
    Vagy nem biztosak abban hogy rendesen tudják törleszteni, vagy nem akarnak figyelni rá- akkor mondjuk ott a banki beszedési megbízás..
    Bocsánat a fejtegetésért, én így vennék most notit ha csak 60 ezrem lenne. :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák