Hirdetés

Aktív témák

  • outsiders

    aktív tag

    válasz spyduck #39683 üzenetére

    Nekem ez a Fujitsu már a negyedik saját notim, van viszonyítási alap ( előtte lévő kettő B és P szériás HP volt). Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, anyaghasználata is rendben van ( na azért nem business class cucc). Nekem negatívum rajta, hogy nincsen görgetősáv a tapipadon, és ennyi. A burkolat egész jó anyagból van, viszont ha nincsen benne az aksi, akkor az amilo feliratnál a billentyűzet felett már kis nyomkodásra is hajlamos benyomódásra... Ez érdekes nekem:) Aztán a fedlappal is vigyázok, az sem tűnik annyira strapabírónak mint a 6910p-nek például. Persze ezt a gépet nem mindennap hurcibálósnak vettem, inkább asztalit kiváltó mindenesnek, aminek maradéktalanul megfelel, bőven jobb az anyaghasználat és összeszerelés mint egy átlagos konzumer notinál, jó párat megnézegettem a vásárlás előtt. A gép ár/teljesítmény mutatója az valami fergeteges, 129k-ért vettem egy ilyen VGA-s notit..... Amúgy WD vinyó van benne, Samsung memóriák, nem gagyi dolgokat hajigáltak bele. Melegedése, hőtermelése az bőven alulmúlta a várakozásaimat, néha el sem hiszem, hogy ennyire halk és hűvös lehet egy erős VGA-val szerelt 15 colos notebook, a 6715B-m zajtermelését hozza loadban, idle-ben meg kb a 6910p-jét. A gépen szépen megy a GTA 4 is 1.03-as patchel, 1366x768-ban minden HIGH-on, meglepően erős kis gép.
    A garikiterjesztés az 18 ezer 3évre, nagyon baráti szerintem, nem is tudom van-e gyártó aki ilyen olcsón adja.
    Ha van még kérdés, szívesen válaszolok.

    Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

Aktív témák