Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • leadfu

    csendes tag

    válasz harry #20084 üzenetére

    "És nehogy azt merd mondani, hogy akkor mindenképp drága notit kell venni, mert ezek nem azok."

    Köszönöm a segítségedet, de még mindig nem értesz engem. Amiket belinkletél azok között NEM VOLT egy darab sem, ami kórduó lenne opredszerrel és annyiba kerülne, mint ami új korduós HP-t belinkeltem. Most akkor ki nem érti a szót?

    Szóval nekem nem kell magnéziumváz, meg mittudoménmi! Nekem egy új és jó gép kellene abban az árkategóriában amit megjelöltem és a most akciósan kapható új gépek közül. A belinkelt renew gépek pedig nem ilyenek!!! Vagy sokkal drágábbak, vagy csak celeronosok, vagy ... Akkor mi marad az előnyük? Az, hogy olyasmiket tudnak, amit én nem használok ki és ezért nem is szeretnék megfizetni.

    Bocs, de idejövök és megnevezek konkrétan pár típust ami most akciós és amit meg tudok fizetni. Kérdezem van-e ezekkel tapasztalat. Mit kapok helyette? Vegyek használtat drágábban. Meg vegyek sokkal drágábbat, mert az ám a jó. Meg azt hogy nem értek hozzá. Na-ebből nekem most és itt elegem lett. Elköszönök szépen tőletek:

    Jó éjszakát!

Aktív témák