Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • T500

    aktív tag

    válasz Alex91 #19600 üzenetére

    "8. De egyet itt megtanultam, hogy az A-val kezdo gyartok gepei mind xarok :DD!"

    Nem így van. Csak fizesd meg feleslegesen.

    "5. Apple notit en itt (ebben a topicban) nem igazan ajanlottam senkinek se! (Max. ha direkt rakerdezett, de ilyenre se emlekszem nagyon.) Vagy legalabbis nem mondtam habzo szajjal az ide beteroknek, hogy Apple-t vegyen, bar masok meg lokik a TP-t, meg a Dell-t :). En se vettem. A MBPro nekem draga, a MB meg sargul, reped, akksija tonkremegy stb. Ettol fuggetlenul nem rossz gepek, de a minosegi gondok es a support itthoni helyzete miatt... Egyebkent atlagos odafigyelessel az Apple notik is eddig jol birtak a strapat. Jo par eves PB es iBook szaladgal meg most is..."

    Igen ez biztosan véletlen, az APPLE.val ellentétben, ha annyira jó lenne, akkor biztosan azt nyomnák, de ezek szerint a Világ nagy része téved. Hmmm......
    Habzó szájjal????
    Na ezt egy apple-s elő ne adja, pont az APPLE rajongói azok akik így szoktak reagálni, nézz csak körül, hogy ezt a szent márkát bántják, aminek gyanítom, nem csak szerintem biztosan megvan a maga vonzata..... Az ár csak az egyik és nem kizárólagos ok. Sanos az Apple már nem az ami 10, 20, 30 évvel ezelőtt volt. Most jelenleg egy átlagtermék, amit csodának próbál beállítani a kisebbség, de vajon tényleges hasznossága mi a dolognak, mert a cégeknek biztosan nem lenne gond megfizetni az Apple-t valami furcsa okból mégsem azt válasszák, és egy Getronics, Siemens, Nokia biztosan tudja mit csinál....

    Szóval még egyszer nincs itt baj apple-val, csak egy olxan piacon kopogtat, egy rendkívül elrontott árpolitikával, meg pozicionálással, meg támogatással, ahol nem sok helye van, ez nem azt jelenti, hogy rossz, de nem áll a többi felett, holott ezt próbálják sokan beállítani.......

    Nincs itt probléma egy egy MAC PRO-t én is elfogadnék, mert az kivételesen meg is éri, de ennyi, a többinek nincs itt reális hasznossága, és nem csak szerintem.........

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T61 14" iC2D T7100 2,5 GB RAM 120 GB HDD -- Ubuntu Hardy -- Nokia E51

Aktív témák