Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szabolcs90

    csendes tag

    Hello

    Notebookot szeretnék venni és ebben kérném ki a véleményeteket.
    Az erre szánt pénz 100-120k. Tudom nem sok, de csak irodai feladatokra és filmnézésre kell.
    Amiket eddig kinéztem:
    [link]
    [link]
    [link]

    Az első és az utolsó jobban tetszik a Core 2 Duo miatt, a 2. pedig a webkamera, táska és egér miatt tetszik.

    Nagyon sokat olvastam vissza a hozzászólások között és most gondolom azt a választ fogom kapni, hogy ne asust, hanem lenovot.
    Lenovoval a következők a bajaim:
    -1 év garancia, ahova ráadásul nekem kell elvinnem, ami nekem külön pénz. Nem tudom hol van szervize, de pl pest 160km ide. Asusnál 2év és elviszik háztól majd visszahozzák. Szerintem lenovonak lassan valamit fejlesztenie kell a szervizelésen, mert a többi cég ennél már jóval többet nyújt.
    -Kinézetét szokni kéne :)
    -Ugyanazért az árért gyengébb hardware

    Utolsó kettőt még túlélném de a garancia dönt.

    A gépet leginkább asztali gépnek használnám, és 2 év mulva tervezem lecserélni, ezért merek belevágni egy olyan gépbe amit nem igazán ajánlotok.

    Na de vissza ahoz a témához amiért elkezdtem írni. A 3 gép közül szerintetek melyiket? Nekem a második tetszik leginkább, de érdekel az okosabbak véleménye :)

    Ja még annyi, hogy aki asust készül venni és hosszú távra tervez vele, az készüljön fel arra, hogy az alkatrészellátottsága szinte nulla. Legalábbis nekem többen ezt mondták.

Aktív témák