Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bombibmw

    veterán

    válasz Hoorus #48823 üzenetére

    Szia!
    Igen,alaposan kiteszteltem,nem csak a hőfokokat,hanem a rendszer stabilitását is több órán keresztül. :U
    Ezek szerint a H100i ha minimálisan is,de jobb volt teljesen azonos körülmények között a Machonál,legalábbis nálam.
    Viszont mindösszesen 4,5-ig tudtam elmenni velük,mert ezen órajelen a H100i 83,míg a Macho 86 fokot prudukált(egyértelmű IHS moddingra felhívva a figyelmemet :) )
    Viszont hangban össze sem lehet hasonlítani a kettőt,gondolom tudod melyik volt halkabb.
    A kékhalálokról már nem is beszélve,amit a Corsair Link okozott egyfolytában,az idegeimre nem kicsit hatást gyakorolva.
    Egy szó,mint száz,vagy konklúzió:sokan mondják,hogy azért nem vesznek léghűtést,mert húzza a lapot,meg minden,de tudjuk,hogy ez hülyeség,legalábbis olyan 1,2 kilóig. :D
    Én viszont azt már tudom mindezek alapján,hogy egy jó léghűtésnél csak egy összerakott víz az,amire lecserélném a Machot,ahogyan már régebben is mondtam.
    Úgyhogy élve 3 napos elállási jogommal,visszavittem a H100i-t,visszakaptam a pénzem és a Macho elfoglalta az Őt megillető helyet a processzor kupakján,én pegig megkezdtem a gyűjtögetést az épített víz komponenseire.
    Itt a vége,fuss el véle :D

Új hozzászólás Aktív témák