Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    Na megvan az új proci és az új hűtő. Teljesen nem vagyok megelégedve ezzel a Lokival. Mégiscsak nagyobb hűtőt kellett volna vennem. A szobában 21 fok van. 100%-os terhelésnél 62 fokra ment fel a hőmérséklet. A venti ekkor 2800rpm-en süvít. Nem túl halk...
    Egy Athlon II X4 645 (3100MHz)-et hűt.

    Ráadásul ki kellett vennem az alaplapot. Utána meg volt egy-két fura jelenség mikor végül elindult a gép. Pl "eltűnt" a videokártya.

    Ja és az origi dobozból kivett hűtőnek el volt görbülve az egyik sarkán három lamella.
    Mondjuk így legalább passzolt a procihoz amit vettem mert annak meg vagy egy tucat lába volt elgörbülve. :D
    Mindent visszahajtogattam és most úgy tűnik rendben van a masina.

    Pozitívum, hogy magát a hűtőt nagyon könnyű volt felszerelni. Leszámítva persze az alaplap kivételt.

    Szerintem elleszek ezzel a hűtővel. Nem hiszem hogy gyakran fog 100%-on pörögni a proci, szóval többségében nem lesz ilyen meleg meg hangos. Bár azért tartok tőle hogy a nyári kánikulában esetleg tartogat majd némi meglepetést.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák