Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz vhw #61396 üzenetére

    Nem. " On average, you might need to participate in 50 to 100 battles in order to earn the highest rating."

    Ezt írják, ez nem azt mondja, hogy kötelező az 50 -100 csata, csak átlagosan ennyi kell (szerintük) a három csillaghoz/csíkhoz.

    Nem találtam arra semmi utalást, hogy mi az a minimális csata szám, ami alatt nem adja még meg az elsőt sem. Valamennyi van, arra utalnak is a szövegben, de nem írják, hogy mennyi ez a minimális szám.

    (#61397) Kalos7: az biztos, hogy kell az arany néha, most felemeltem az arany kvótát 4 darabra, mert már többször jártam úgy, hogy egyszerűen nem lehetett sebezni egy beforgatott tankot. Nem oda megy a lövés egészen pontosan, ahova célzok és lepattan én meg pocsékolom az egyébként is kevés lőszert. Arannyal meg szépen kiszedem, de csak akkor használom, ha 1-2 lövésből megvan, mert tényleg horror az ára.

    Az igazi statpadok arany lőszerrel meg -gondolom- prém kajával tolják. kb szorozd meg 1,5x a mostani sebzés átlagodat, annyit szerintem simán lehetne hozni nagyobb mértékű vagy teljes arany lőszer használat mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák