Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #2976 üzenetére

    Azt maradhatna nyugodtan, annyira nem OP. Magával a tank páncéljával van inkább a gond, kisebb tankkal szemből még golddal is belőhetetlen, ha messzebb van.

    (#2977) Moleman: Igazából nekem nem a SU-26-tal van a gondom, hanem az összes ilyen nagyot sebző géppel. Kezd idegesítő lenni, hogy akármilyen tier-ben megyek, 3-4 arty van csapatonként. Direkt pihentetem az M103-mat és a Type 59-et ezért, de most már komolyan nem tudom, milyen tankot vehetnék elő. Van nekem is troll arty-m (SU-5 + gold ammo), de ha 2 SU-5-tel nem bírunk megnyerni egy T5-ös csatát mindketten 1200 feletti sebzéssel, akkor van baj. Tegnapi kedvenc a T-34-57 volt, de ma már azzal is ugyan az van kb, mint a VK2001-el.

    (#2978) jahrn: +1, de ha egy lövésből nem szedi ki a T-34-et és kb 100-200 hp-t vesztett, akkor közelről halott.

    Viszont hogy pozitív dolgot is mondjak, ez a VK2001 bejövős. Nem a leggyorsabb, de azért jól mozog, gyorsan tölt, annyira nem pontatlan. A gun depression jó, a páncél is viselhető. Ha nem lenne ez a sok zavaró tényező, talán még versenyt is lehetne vele nyerni. :)

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák