Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz Achill3uS #839 üzenetére

    Igen GTS-ről volt szó de én írtam is ,hogy minimum 20-25 fok a legerősebb kártyánál 30 felett...

    Nézd az emberek többségét hallom ,hogy ilyen forró az NB meg ilyen hangos a gép blabla... Mindenkinek egy szinten feltűnik ,hogy a léghűtés már igencsak a végét járja teljesítmény tekintetében...

    Ez tény ,hogy a víz nehezen szerelhető...Mindennek van hátránya... A vizedet a mai napig nem értem emiatt ,hogy mért vetted meg ,ezzel szerintem tisztában lehettél akkor is... A kompresszor sem túl könnyen szerelhetők... Szóval Te tudod...

    Én nem azt mondom,hogy aki nem vizet használ az hülye hanem nagyon erős kompromisszumokat kell kötnie a melegedés, zajszint tekintetében... És abból van elegem ,hogy itt jönnek sokan a ''hallhatatlan ventiulátorral'' meg az én gépemben 6 venti van de az egész gépnek szinte semmi hangja, mindez léghűtéssel... Meg a proci 4 Ghz-en megy 1,6 Volton és 55 fok léggel... A kentsfieldet lehűtik 3,6 Gigán 1,5 Volton léggel úgy ,hogy szinte meg tudja számolni szemmel a venti fordulatszámát... Pfff...

    Az a gond ,hogy itt mindenki össze-vissza beszél... Egy 8centis venti 2000 RPM mellett hangtalan.. Ez az alap szinvonal a fórumokon... Amit kiír a proci hőszenzora az az etalon és az millioomod fokra pontosan mutatja a proci hőmérsékletét... A heatpipeos alaplapok a legkirályabbak és szarrá lehet velük húzni az NB-t és a FET-ek emellett 60 fokosak... De ha lesüti a borda a kezét akkor az mondja: ''Ez az üzemi hőmérséklete''... Szóval ezzel nem lehet vitába szállni... Amíg az emberek többsége ezeket el is hiszi addig sosem lesz a víz elterjedtebb.. Szóval ne is várj mást...

Aktív témák