Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    Srácok. Tudom érdekes és kérdés. Cserélem persze,de megszeretném csinálni azért és ilyen éppenhogy szivárgós dologra Triton-nál keregéltem anyagokat mivel lehet megoldani és az egyik autószerelő haverom adott egy ötletet. Ez ugye kocsinál úg yműködik,hogy felmelegíteni a folyadékot majd beleönteni és kicsi repedéseket és stb telejesen tömíti. Kipróbálom mert az egyik autónknál telejsen bevált pár évvel ezelött és azóta is telejsen rendben van és mivel nekem nem szivárog a csovaknél sem a radinál csak a műanyag blocknál és ott is csak ott ahol kijön a pumpa tápkábele arra gondoltam ,hogy ez lehet beválhat. Pesze nem öntöm bele az egészet mert ugye az vagy 5-10 Liter folyadékhoz van ,de bekapcsolom agépet rátolok egy IntelBurn Testet azzal felmelegedik a folyadék .. leveszem a kupakot adagolóval bele folyatok ebből kis mennyiséget majd keringetem. Kíváncsi vagyok. Hátha. kvülről meg FBS

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák