Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnoldito

    senior tag

    Sziasztok!

    Cpu blokk vásárlás előtt állok, abban kérnék tanácsot, hogy egy Fx 9370 lehűtését melyik fajta blokkal lehetne a leghatékonyabban véghez vinni. Most van egy 3x12 radi, jönnek az új ventik rá, mert a mostaniak szépen világítanak és így ennyi. :) Viszont ha teszek rá még ventit, hogy PushPull-ban tolja akkor sem változik semmi. Meg mértem a víz hőfokát, nem melegszik 36-37 foknál fentebb, még ha futtatom a Primeot akkor sem, a proci mag felmelegszik 90fokra! pedig feszt nem is kínálom neki, max 1.435V/4800Mhz, ha vissza veszem 1.375V-ig,4600Mhz akkor megbirkózik vele a rendszer, de a víz akkor sem melegebb 36-37foknál, így azt sejtem, hogy kevés a cpu-blokk. Már políroztam, kapott új lefogatót, mert elveszett a gyári az előző tulajnál. Szerintetek mi lehet? A pumpa forgatja a vizet rendesen, mert a tartályban szépen látszik, hogy mozog fent a víz, ahogy felküldi a nyomás miatt. Mára teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi lehet, félek költeni rá, lehet ki kéne vágni a kukába az egész bazárt? :D
    Köszönöm a válaszokat!

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák