Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz #90933760 #18964 üzenetére

    "de valami heppje mindnek volt" - Csak példákkal ér valamit ez a mondat... ;]

    "A 70 fokos riasztást nem tudom mennyire lehet használni, mert a blokkra tudod max ragasztani a szenzort az meg sose lesz 70 fokos, lejjebb állítani meg gondolom nem lehet. Ez is egy másik tré ezekbe..." - Lamptront nem ismerem, de Scythe-t biztosan lehet lejjebb is állítani, akár 30°-ra és akkor kezdjen húzni a venti, vagy sípoljan, akármi... A Bitfenix még e-mail-t is küld neked, neten bekapcsolhatod a ventiket, ha anyuka leszabályozta otthon a farmozáshoz ;]

    spanglee001: "le szabályozom" sírva kérlek, ha az igekötő az ige előtt áll... "lessz" ilyen nem lesz. ;] Nem, semmi baja nem lesz. Itteni tanácsokra járatom az EK-DCP 4.0-t 5 V-on a 12 V helyett. Szépen elketyeg. Arra kell figyelni, hogy ventiknél van egy min. fesz. amin indulnak. Ezért is jók a Scythe vezérlők, van bennük boost: indulásnál minden 12 V-t kap, majd leveszi a beállított értékre. Mert van olyan venti, ami mondjuk 7 V-on indul, de ha forog, akkor 5-6 V-re is le lehet csippenteni a feszt és ezzel a fordulatot is. Ne kapkodd el a vételt, nézzél még vezérlőket, mit tudnak, mire van szükség. Scythe kaze master flat az egyik legjobb szerintem, ismerősnek van én másikra pályázok...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák