Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _q

    addikt

    válasz Kukcaman #14793 üzenetére

    Amit vond-al már említettünk pár hete, hogy nem lehet állítani a gyűrű fókuszálásának gyorsaságát elég nagy gond. Persze lehet rántani a gyűrűn, de ezek mind sok gyakorlással kivitelezhetőek úgy, hogy a végeredmény szép legyen. Szóval én most azt látom, hogy nekem a gyűrűvel is csak sokadig próbálkozásra megy, nyugodt körülmények között.
    Amikor mozog a téma akkor AF-et használok, csak ott meg a huntingolás tesz be :(( Na majd csak javul.

    (#14794) Tuninger
    Közben leesett, hogy gimbal-ra szerelve nem nagyon lehet kényelmesen hozzáférni a géphez, a follow focus meg ahogy írod még új.

    A Davinci 16-ban a wrap stabilisation vagy mi a neve: Edit->Inspector menün belül, na az az igazi. A 15-ben amit a Color fülnél lehet elérni, na az szerintem kicsit a Similarty-s stabilizációval segít, de közel se annyira mint a wrap-os megoldás. Remélem hamarosan kijönnek a 16 stabil verzióval.

    Narumon, ha ezt olvasod megírnád te hogyan használod a GH5-öt? Gimbal+AF vagy manuálozva? A bizonytalan panasonic AF miatt érdekelne.

Új hozzászólás Aktív témák