Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz goldister #13111 üzenetére

    a Buds 2 Pro tud wireless töltést (mármint fogadni :D ), illetve a füldugóról állítható funkciók tárháza a Samsungoknál jellemzően szélesebb - tudod vezérelni a lejátszást, állíthatod a hangerőt, valamint az ANC-t is. Sonyknál vagy ez, vagy az, az említett 3-ból választani kell kettőt :U Nekem csak a sima Buds Proval van tapasztalatom, de az nem atomstabil a fülben, a Linkbuds viszont messze a legkényelmesebb, amit valaha próbáltam, és bár sportra biztosan nem ez a legjobb, nekem nincs gondom a stabilitásával. A zajszűrése pedig baromi jó, meglátásom szerint abban a Sonyk erősebbek. Meg szerintem a tokja is jobb, én a samsungoknál sosem tudom, melyik oldal nyílik, meg fényes, csúszós az anyaguk. Zsebben valahogy jobbak a Linkbuds S tok dimenziói, az anyaga érdes, baromira tapad, plusz a kialakítása is jobban tetszik.
    A Buds viszont nyújt néhány extra funkciót Samsung készülékkel használva.
    Azonos ár mellett a sonyt választanám, felárat viszont szerintem sem ér. Egyébként meg a hangzásukról annyit, hogy a Samsungok jellemzően zeneiebbek (AKG), a Sony meg mintha inkább szórakoztatóbb akarna lenni, nekem speciel mindkettő bejön.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák