Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz Rivaul #55219 üzenetére

    Bár már leírták előttem és tökéletesen, de én is hasonló bajokkal küzdöttem a brit után, amit oltatlanul kaptam be és pár nap enyhe tünettel vészeltem át. Nálam betegség után jelentkezett a pulzusgond, attól kiugrott a szívem a helyéből, hogy lementem az első emeletről. Ülve is 20-assal magasabb. Magánlabor: troponin ok, majd kardiológus: ott is minden ok. Pulzus még mindig magasabb. Kezdhetek terhelni, de csak 110-es pulzuson, majd ha nincs gond 1 hét múlva 130, 150 stb. Ez kb. 2,5 hónappal covid után volt. Bringa, majd az engedett 150-nél futás is bejött. 2 perccel lassabb km-ek, mint covid előtt, nagyon lassan de javult. 4 hónappal covid után kaptam 2. pfizert, utána valamiért komolyabban kezdett javulni a pulzus és kb. 1,5 hónap alatt újra a régi volt, nyugiban és terhelésre is. Nem tudom oltástól volt-e vagy ennyi idő kellett neki. Szóval nekem közel fél év alatt lett rendben és kardiológus nélkül nem mertem volna újból belefogni. Sok sportolót ismerek, idővel mindenkinek helyreállt, de sajnos 2-ről is tudok, aki szívizom gyulladást kapott. Ha nem is akarsz orvoshoz menni pulzust mindenképp figyeld terhelés alatt, mert ismerősnek se volt semmi más tünete csak az, hogy terhelés alatt felugrált neki 190-200-ra. Kórház lett a vége.

Új hozzászólás Aktív témák