Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz Kékes525 #35723 üzenetére

    Jajj hagyjuk már ezeket a példákat. De ha már felhoztad én egy fájdalomcsillapítótól nem szoktam 3-4 napig lázasan, hulla betegen otthon feküdni, ahogy a 2. pfizertől volt. Vagy jó barátom aki 3. pfizertől 1 hétig nem tudott dolgozni menni. Vagy munkatársam, aki 3 napot volt táppénzen 2. Astrától. Vagy másik munkatársam, aki 4 napot volt táppénzen 2. szputnyik után. Vagy édesanyám aki, 2. pfizertől szintén lázasan hulla betegen feküdt otthon. Bár ő is átesett mint én a víruson. De ottvan eüs ismerősöm, aki infúzión feküdt pár napot, olyan fej és izomfájdalmai voltak. Szóval példákat mindenre lehet hozni, ahogy az eredeti hsz-em is utalt. Ezek igaz nem tragikus esetek, de fájdalomcsillapítótól nem igazán szoktak ezek lenni.....
    Mit javasoltam? Pontosan emeld ki mit javasoltam! Mindig is azt mondtam, az én elvem az, nézessünk antitestet, és az alapján döntsünk, ne hasraütés szerűen. Persze kezdetleges kutatások, feltételezések vannak, hogy nem csak az antitest számít, de ilyen alapon akkor az ivermektin is jó. Rizikócsoportókról sosem beszéltem semmit, 89 éves nagymamám is megkapta már régen a Pfizert 3-nak. Látom megint beindult a félés vonat, és túl kell tolni. Most éppen a 3-ik oltással.....

    Nem beszélve arról honnan tudod kik, mikor estek át? Még mindig nem az emberiséget kipusztító vírus ez. Sokan nem is tudják átestek, főleg most ebben a taknyas időszakban. Gondolom annak semmi kockázata nincsen, aki esetleg átesett nem rég 2 oltás után akár, toljuk csak rá a 3-at. Aki meg átesett + 2 oltás, annak elvileg brutál jó védelme van. Vagy már ez sem él?

    Ugyanott tartunk, te hasraütés szerűen lövetnéd a 3-ik oltást, én pedig egy picit próbálom több szempontból megközelíteni, ezeket figyelembe véve. Ami nem azt jelenti lebeszélek bárkit, főleg nem rizikócsoportosokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák