Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz koncsik #14864 üzenetére

    Ha érdekel, e-közműn végig tudod követni a szennyvíz útját a településeken, csak egy ügyfélkapu regisztráció kell hozzá.

    (#14922) haypro:
    Nem olyan rég szemtanúja voltam egy hasonló esetnek, legtisztább az lett volna, ha szólsz, hogy ne várjanak.

    Itt írtam nem olyan rég, hogy: "Tegnap így járt egy úr, mikor pont az oltóponton voltam, kapott egy papírt telefonszámmal, hogy ott beszélje meg, mikor veheti fel. Hívd fel az oltópontot, és biztos segítenek. :)"

    (#14969) polonic:
    Ezt én is tapasztaltam. :DDD

    Más:
    Lassan ébredezik a cégnél az orvosi vizsgálat is, fel kell vennem egy emlékeztető Hepatitis A oltást. Van a kérdőíven, hogy "2 hete kapott védőoltást" kérdés, így a második adag Pfizer előtt legalább 2 héttel kellene igazítani értelemszerűen. Jól gondolom? Lehet rákérdezek majd háziorvosnál is, hogy viszonyulhatnak egymáshoz. Bár érdekes, hogy a covid elleni oltás után, ha nem vagyok rosszul mehetek vért adni, de bármilyen más oltás után 1 hónap kizárás.

    48 óra után, a bal karba kapott Pfizert még mindig érzem a bal oldalon a hónalji nyirokcsomómnál(?)...

Új hozzászólás Aktív témák