Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ta777

    csendes tag

    válasz zsolti72837 #186213 üzenetére

    ja igen azt nem kell... de nem is értem a 2. sárgát miért nem???? ha aztán piros lesz belőle és döntően befolyásolhatja a meccset...

    jó lehetett rá sárgát adni nem mondom láttam már ilyet is... , igaz én tuti nem adtam volna mert kb összerúgtak, de ahogy oda futott a bíró azzal a hévvel stb semmit nem mérlegelve hát volt egy olyan érzésem, hogy vagy megtette mixen a spori vagy kapott érte lovét hogy igy meg ugy fujjon vagy ujpest szurkolo mert békécsabai a csavo, nem tudom melyik verzio jatszott... minden esetre elég fura volt ahogy vezette a meccset... és az a baj ezeket nem kéri számon senki rajta....

    a 11 est hogy nem varozzák meg??? érthetetlen.... :))))) ki se hivják igaz sztem akkor is befújta volna az egoja véget vagy mert benne volt valamilyen szinten.... az a baj ezek a birok nincsenek elővéve és eltiltva hónapokra...

    hát elképesztő egyébként anglia is stb mi megy a játékvezetésben és azért pl nekem sok lovét hozott volna és amikor ilyenekkel kell szembesülni akkor el kell gondolkodni, hogy van e értelme fogadni komolyabban vagy nincs... na a bundákról meg stb nem is beszélve...

Új hozzászólás Aktív témák