Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bonat

    senior tag

    én Szombaton telefonon érdeklődtem az optinetről, de mondta at ügyfszolgálatos, hogy még nálam nincs, majd 6 hónap múlva érdeklődjek :DDD :DDD

    azt kiderült h már válthatok, mert tök mind1 h mikor váltok cégen bellül (egyébként Nov végén járt volna le a hűség 8M-ással)
    el is intéztem vele a 15M-ásat :D
    -erre ma (Kedden) felhív a T-home-os szerelő, hogy kijönne ki kell cserélni a modememet ADSL2+ -re, megkérdeztem tőle hogy milyet hoz.....azt mondja DSL-360R ADSL2+ -t.

    -namármost mondta h elviszi a Dialcom 1600-asat sorozatszám alapján(ami már nincs nálam :DDD )....semmi gond 1 nappal elcsúsztatva odatudom adni, mert nincs itt nálam (szerencsére nem adtam el PH-n pedig megfordult a fejemben :DD.

    -volt nálam egy másik ügy miatt a D-link Magyarországtól tesztelésre egy DSL-321B -s modem, ami elvileg jobb mint a 360R-T 380T
    (egyébként tudtátok, hogy D-link Magyarországtól lehet elhozni tesztelésre cuccokat pár napig??? :DD :DD )

    -és persze, ha már ittvan a két D-link modem tesztelem őket!!
    -na már most nem az lett amire számítottam (neten mindenki a 321B-t sorolja előrébb)
    DSL-360R ADSL2+ (12,8M / 0,9M)
    DSL-321B ADSL2+ (11,9M / 0,8M)

    ennyi
    szóval én 100%-ban elégedett vagyok velük
    :DD

Új hozzászólás Aktív témák