Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz Intruder2k5 #44167 üzenetére

    Sziasztok!

    Ez hatalmas volt:)
    (#44169) dchard: Teljesen egyetértek. Arról nem is beszélve, hogy ez fölösleges lesz. És ugye megeshet az is ami a UPC 240 bevezetésekor volt csodálatos történet. Az bár DOCSIS volt, ez meg optika, de bármi megeshet...:) A lefedettség növelését én is értékelném, mondjuk felém megjelenne a Digi netkábele...
    (#44171) kabelmania27: De ha a Digi megveszi az Invitelt, akkor ott is DSL v DOCSIS-t tud szolgáltatni, az meg kétlem, hogy sokkal olcsóbb lesz majd...
    (#44172) Intruder2k5: Ez a csomagnövelés egy dologra lesz jó otthoni környezetbe: "Haver képzeld, nekem a te 5 Mbps DLS-eddel ellentétben 1 Gbps-os Digi-m van!" Tehát hencegés, semmivel több. Igen, üzleti felhasználásra lehet, hogy elég lesz, de ott is sztem az 500 Mbps is untig elég lenne...
    (#44173) kabelmania27: váltsanak kissebb csomagra :D
    (#44181) Roli27: előre várom!:)
    Amúgy a sok Speedtest bajnokot vlszeg nem fogja érdekelni, hogy kihasználja e a netet, mondván legyen csak 1 Gbps a nete...

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

Új hozzászólás Aktív témák