Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    Zseniális ez a magyar trékom. :DDD
    A webshopjukban hétvégén a NetMania L-re rá váltottam, ha már végre elérhető lett a címen, sőt telefon csomagot is váltottam. Erre hétfőre minden rendelés Lezárt állapotú lett, és csodálkozva néztem hogy a netcsomag semmit se változott. Második hívásra végre kiderült hogy a gépük szerint műszakilag vissza lett utasítva, mert úgy gondolta az automata. Viszont most a 20 perces várakozás után kiderült, hogy még is elérhető itt a 30Mbit, csak eszközcsere kell! LoL micsoda felfedezés! :C Pont az eszközcsere miatt hívtam őket már kétszer, mert tudom hogy nélküle semmi nem lesz, de még egy hívást se kaptam hogy kellene akkor.

    Most azt mondta a telefonos csaj hogy akkor újra elindítja a csomag módosítást. A telefonon történő csomagmódosítás a MyThome rendelésekben már nem fog látszódni? Jó lenne nyomon követni azért, hogy megint mi gond lesz a váltással.

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák