Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz szasza_xp #1396 üzenetére

    Ahogy mondod
    Én azzal is kibékülnék, ha a gépbe szerelhető kártya, vagy progi annyit tudna minőségben mint a mostani analog tv tunerem
    Ezzel az erővel a DVD felvevő készülékek forgalmazását is be lehetne tiltani. . .

    Most is leginkább arra használom a tv karim, hogy felveszem a gépre kivágom a reklámokat, és másnap megnézem a DVD (divx) player segítségével reklámok nélkül.
    Ha már ennyit lehetne a stb vel, már meggondolnám, az sem lenne tökéletes ha maga az stb tudna vágni tudtommal ilyen nincs benne jelenleg.
    Egérrel könnyebb :)

    Hallmarkon volt egy 2 részes film egyszer, a 2ben összesen vagy 20 reklám volt. . .

    Nem értem a jogi dolgokat egészen.. .

    Hiszen ott a csatorna logója
    ezért forgalomba hozni, nem lehet.

    Az meg, hogy felmegy torrentre, kit érdekel, miután már lement a tv ben, akár ezrek is felvehették, akár az STB re is, hozzáteszem alig töltik az ilyen anyagokat le, nem éri meg vacakolni a feltöltöésével.

    Attól félnek, hogy nem nézi az ember így meg a reklámot, sokan tuti úgy csinálják, hogy a time shiftnek köszönhetően, eleve később kezdik, a reklám átpörgethető ezáltal.
    (A reklámot a vhs el is átt lehet tekerni, vagy ha nézem közben, meg lehet állítani addig)
    Pillanatálj az stb én ha jól tudom nincsen, felvételre vonatkoztatva .
    (Windows Media Centeren nincs)

    (#1397) petne
    Milyen forgalmazó, vagy forgalmazól filmjei vannak a tékában
    Ez a téka megegyezik a T-online tékájának a kinálatával ? /Neten/

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák