Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flomaster88

    csendes tag

    Hali!

    A korlátolt netekkel kapcsolatban szeretnék kérdezni úgy általában. Pl egy 2 GB adatforgalomig korlátolt netnél azt jelenti ugye hogy max 2 GB-ot tölthetek le, utána rá kell fizetni ha többet töltök. Letöltésnek minden egyes internetes tevékenységet kell számitani? Tehát ha megnézek egy-egy weboldalt az is ugyanugy letöltés ugye. És ha később mégegyszer megnézem ugyanazt a weboldalt, az is plusz letöltés. Vagy ha pl MSN messengeren küldenek nekem egy fájlt, akkor az is letöltésnek számit. Vagy ha csak simplán beszélgetek az is letöltés. Hogy is van ez. De szerintem jol gondolom hogy minden netes tevékenység növeszti a 2 GB-os forgalmat. Valahol le lehet ellenőrizni hogy eddig az adott hónapban már mennyit töltöttem le. Csak barátnőméknél pl még csak ilyen korlátolt net van, valami rádiós féle, am nem a t-online tol. Nem tudom hogy ha pl túl lépné a 2 GB-ot akkor mit mennyit kellene fizetni. Valami Északnet szolgáltató vagy mi. Bocs ha rossz helyre irtam, csak erre a netes kérdésre szerettem volna választ.

Új hozzászólás Aktív témák