Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Pityu. #101382 üzenetére

    Itt mint írtam elkezdték kiépíteni legalábbis mint írtam főgerincek és elosztóközpontok elvileg készek. Fő gerinc 100%, de elosztóközpontok még nem biztos hogy mind készek, de jó pár hónapja már egy autót sem vagy szerelőt nem látni a faluban tőlük. Viszont amint elérhető lesz, és lesz rajta stabil és elég gyors net valószínű internet szolgáltató váltás lesz, vagy jön mellé. (Azért mellé, hogy maradjon a magenta kedvezmény.)

    (#101384) gombilaci1

    Én ugyanígy vagyok az utorrent 2.2.1-el. Felteszem és megy, nem tesz fel semmit maga mellé, és eddig mindig kiment vele maximumig a letöltés. Igaz a legtöbb amit a net szolgáltatómtól kaptam, az 1,8 MB volt összesen eddig, most meg ami van az 1,1-1,2-vel tölt lefele. Csak akkor nem volt meg a maximum mikor nem volt seed a torrenten, akkor meg hiába van gyors neted vagy jó program akkor sem fog maxon tölteni.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák